- Projektas Nemo bendradarbiauja su Fintech Fringe ir Mokėjimų asociacija, siekdami spręsti finansinę atskirtį suaugusiems, turintiems mokymosi negalią.
- Iniciatyva siekia sukurti novatoriškas fintech sprendimus, kad būtų palengvinta mokėjimų iššūkiai, su kuriais susiduria 1,5 milijono asmenų JK.
- Iššūkis yra Fintech Fringe inovacijų iššūkių serijos dalis, pabrėžianti klientams orientuotus sprendimus.
- Susirūpinimas dėl mažėjančio pagalbos mokėjimo terminalų skaičiaus ir didėjančių sukčiavimo rodiklių akcentuoja naujų požiūrių poreikį.
- Iššūkio nugalėtojai pristatys savo idėjas Inovacijų scenoje PAY360 2025 m. kovo 26 d.
- Šis renginys sujungs nugalėtojus su daugiau nei 6 000 pramonės profesionalų, skatinant bendradarbiavimą ir inovacijas.
- Dal participants raginami prisidėti prie finansinių paslaugų perdefinition ir palaikyti finansinę nepriklausomybę visiems.
Įkvepiantį žingsnį sprendžiant finansinę atskirtį, Projektas Nemo susijungė su Fintech Fringe ir Mokėjimų asociacija, siekdamos pristatyti novatorišką iššūkį, skirtą palaikyti suaugusius, turinčius mokymosi negalią. Ši iniciatyva, dalis Fintech Fringe inovacijų iššūkių serijos, siekia novatoriškų fintech sprendimų, galinčių revoliucionizuoti mokėjimų patirtį maždaug 1,5 milijono asmenų, kurie susiduria su kasdieniais finansiniais barjerais JK.
Įsivaizduokite: naršyti skaitmeniniuose mokėjimuose gali būti kaip balansuoti ant virvės daugeliui žmonių, turinčių mokymosi negalią. Mažėjantis pagalbos mokėjimo terminalų skaičius ir augantys sukčiavimo rodikliai padarė prieigą prie finansinių paslaugų sudėtingesnę nei bet kada. Per ilgai ribojantys sprendimai, tokie kaip Ilgalaikė įgaliojimo galia, diktavo, kaip šie žmonės valdo savo finansus, palikdami daugelį jaustis bejėgiais.
Šis naujas iššūkis buvo įkvėptas skubių diskusijų neseniai įvykiuose, kuriuose dalyvavo fintech įmonės, bankai ir advokatų grupės, visi orientuoti į poveikį turinčių sprendimų paiešką. Projektas Nemo kviečia fintech įmones, norinčias padaryti skirtumą, pateikti inovatyvius klientams orientuotus arba B2B sprendimus. Penki pasirinkti nugalėtojai gaus unikalią galimybę pristatyti savo idėjas prestižinėje Inovacijų scenoje PAY360.
Įvykis, numatomas 2025 m. kovo 26 d., Londone, žada sujungti nugalėtojus su daugiau nei 6 000 pramonės profesionalų, teikiant platformą bendradarbiavimui ir augimui. Dalyvaudamos fintech įmonės gali skatinti reikšmingus pokyčius ir įgalinti suaugusius, turinčius mokymosi negalią, pasiekti tikrą finansinę nepriklausomybę.
Prisijunkite prie šio judėjimo šiandien ir permąstykite finansų ateitį—kai visi turi vietą prie stalo!
Finansinės nepriklausomybės atrakinimas: Fintech galia suaugusiems, turintiems mokymosi negalią
Finansinės įtraukties revoliucija: Projekto Nemo pradžia
Drąsi iniciatyva kovoti su finansine atskirtimi, Projektas Nemo sujungė jėgas su Fintech Fringe ir Mokėjimų asociacija, kad pristatytų novatorišką iššūkį, skirtą pagerinti mokėjimų patirtį suaugusiems, turintiems mokymosi negalią. Ši iniciatyva yra dalis Fintech Fringe inovacijų iššūkių serijos, skirta atrasti modernius fintech sprendimus, padedančius maždaug 1,5 milijonui asmenų JK, kurie susiduria su kasdieniais finansiniais sunkumais.
Naršyti skaitmeninių mokėjimų kraštovaizdyje gali pasirodyti kaip balansuoti ant virvės daugeliui, turinčių mokymosi negalią. Mažėjanti pagalbos mokėjimo terminalų prieinamumas ir didėjantis sukčiavimo paplitimas padarė prieigą prie finansinių paslaugų vis sudėtingesnę. Tradiciškai ribojantys sprendimai, tokie kaip Ilgalaikė įgaliojimo galia, paliko daugelį jaustis nesugebant formuoti savo finansinių sprendimų.
Ši iniciatyva buvo įkvėpta svarbių diskusijų neseniai įvykiuose, sukvietusiuose fintech įmones, bankus ir advokatų organizacijas, visus orientuotus į poveikio turinčių sprendimų generavimą. Projektas Nemo aktyviai skatina fintech novatorius siūlyti transformuojančius klientams orientuotus arba B2B sprendimus, o penki atrinkti nugalėtojai turės prestižinę galimybę demonstruoti savo idėjas Inovacijų scenoje PAY360.
Numatomas 2025 m. kovo 26 d. Londone, šis renginys promises sujungti nugalėtojus su daugiau nei 6 000 pramonės profesionalų, taip skatinant bendradarbiavimo ir augimo galimybes. Dalyvaudamos šiame procese, fintech įmonės gali katalizuoti reikšmingus pokyčius, įgalinant suaugusius, turinčius mokymosi negalią, pasiekti tikrą finansinę nepriklausomybę.
Svarbūs klausimai, kuriuos išsprendžia
1. Kokių sprendimų ieško Projektas Nemo?
Projektas Nemo ieško novatoriškų fintech sprendimų, kurie pagerina mokėjimo patirtį suaugusiems, turintiems mokymosi negalią. Tai gali apimti vartotojams patogius skaitmeninių mokėjimų platformas, sukčiavimo prevencijas, pritaikytas šiai demografijai, ar bet kokią technologiją, kuri supaprastina finansų valdymą.
2. Kaip fintech įmonės gali dalyvauti šioje iniciatyvoje?
Fintech įmonės gali dalyvauti, teikdamos savo idėjas apie klientams orientuotus ar B2B sprendimus, skirtus pagerinti finansinę prieinamumą asmenims su mokymosi negalia. Penki atrinkti nugalėtojai bus pakviesti pristatyti savo koncepcijas PAY360, suteikdami jiems neįkainojamą platformą pasiekti galimus bendradarbius ir investuotojus.
3. Kokį poveikį ši iniciatyva gali turėti finansų sektoriui?
Ši iniciatyva galėtų pertvarkyti finansinių paslaugų kraštovaizdį, skatinant įtrauktį ir prieinamumą. Fintech įmonėms inovatyvinant, siekiant patenkinti mažiau atstovaujamų populiacijų poreikius, tai gali lemti platesnį įvairių mokėjimo sprendimų priėmimą, galiausiai skatinant teisingesnę finansinę sistemą.
Pagrindinės savybės ir inovacijos
– Renginio detalės: PAY360 vyks 2025 m. kovo 26 d., Londone, su daugiau nei 6 000 pramonės profesionalų.
– Įgalinimo dėmesys: Siekia suteikti finansinę nepriklausomybę suaugusiems, turintiems mokymosi negalią.
– Idėjų besiruošiančių konkursas: Skatina novatoriškus fintech sprendimus, kurie yra patogūs vartotojams ir prieinami.
Tendencijos ir įžvalgos
– Finansinė įtrauktis: Fintech pramonėje atsiranda auganti tendencija spręsti finansinę atskirtį per pritaikytus sprendimus, kurie įgalina mažiau atstovaujamas bendruomenes.
– Didėjanti prieinamumo paklausa: Padidėjus socialinių problemų sąmoningumui, didėja paklausa produktams, kurie atitinka žmonių su negalia poreikius, kas gali atverti naujas rinkos galimybes fintech įmonėms.
Daugiau informacijos rasite pagrindinėse organizacijų svetainėse: Projektas Nemo, Fintech Fringe, ir Mokėjimų asociacija.